Typ fotenia: Tehotenské fotenie

Tehotenské fotenie prebieha v malom ateliériku alebo vonku v prírode.

Je vhodné medzi 32 – 37 tt. Je to však
individuálne, záleží aj od veľkosti bruška a od toho ako sa cítite.
Na takéto fotenie odporúčam jednoduché oblečenie bez veľkých nápisov a vzorov, aby ste vynikli hlavne Vy a Vaše bruško. Pekne vyniknú čipky, dlhé aj krátke obtiahnuté alebo ležérne šaty. V prípade záujmu mám k dispozícií

niekoľko šiat pre takýto typ fotenia. Odporúčam si preto na fotenie vziať aj svelté, aj tmavé spodné prádlo, práve kôli rôznym farbám oblečenia, ktoré vyberáme zväčša až na fotení, podľa toho ako vám sadne strih.
Oblečenie je dôležité vyberať aj podľa miesta, kde sa fotí, príp. ročného obdobia. Vo všeobecnosti platí, že oblečenie by malo byť svetlé. Pekné sú aj zemité farby, treba však prihliadať aj na to, aby sa hodili do exteriéru kde fotíme.
Ak chcete výraznú farbu, tak maximálne jednu, v kombinácii s menej výraznými. Platí, že menej je niekedy viac🙂. Klasickými jemnými a svetlými tónmi naozaj nič nepokazíte. Ak ste ležérny typ, tak postačia svetlejšie rifle, biele tielko, tričko, blúzka. Je dôležité, aby vynikla krása materstva.

Pár nemusí byť rovnako zladený, stačí, ak sa k sebe štýlovo a farebne hodíte. Muž môže mať jednoduchú košelu, tričko bez nápisov a obrázkov, aby záber nepôsobil rušivo.
Ak sa neviete rozhodnúť, odporúčam sa o oblečení poradiť vopred, príp. si priniesť na fotenie viac vecí a ja vám poradím tú najvhodnejšiu kombináciu.