Typ fotenia: Tehotenské fotenie

Očakávanie bábätka je pre každú ženu veľká udalosť. Veď stať sa mamou je jedna z najväčších zmien, ktoré sa v našom živote udejú.

Je krásne mať toto obdobie uchované v spomienkach a ako lepšie to dosiahnuť, než spomienkou v albume?

Tehotenské fotenie prebieha v malom ateliériku alebo vonku v prírode.

Je vhodné medzi 32 – 37 tt. Je to však
individuálne, záleží aj od veľkosti bruška a od toho ako sa cítite.
Na takéto fotenie sa hodí jednoduché oblečenie bez veľkých nápisov a vzorov, aby ste vynikli najmä Vy a Vaše bruško. Veľmi pekne vyniknú čipky, dlhé aj krátke obtiahnuté šaty.

Pre mamičky mám k dispozícii na zapožičanie aj niekoľko šiat rôznych farieb a strihov. Výber týchto šiat preberieme spolu vopred, aj podľa ročného obdobia, miesta, kde sa bude fotiť a od typu a strihu, ktorý je vám najbližší. Je dobré, ak si na fotenie vezmete svelté, aj tmavé spodné prádlo.

Pár nemusí byť rovnako zladený, stačí, ak sa k sebe štýlovo a farebne hodíte. Muž môže mať jednoduchú košelu, polo tričko, tričko bez nápisov a obrázkov, aby záber nepôsobil rušivo.
Pekné sú zemité farby
. oblečenie ako také je dobré vyberať podľa miesta a ročného obdobia.

Ak ste ležérny typ, tak postačia svetlejšie rifle, biele tielko, tričko, blúzka. Je dôležité, aby vynikla krása materstva.

Pred každým fotením si oblečenie doladíme. Oblečenie je dôležité a aj jemu vďačíme za konečný výsledok, ktorý umocní dojem a emóciu.

Na tehotenské fotenie si môžete zobrať aj snímok z ultrazvuku a papučky neutrálnej príp. inej farby.

Teším sa na fotenie s vami!