Typ fotenia: Tehotenské fotenie

Tehotenské fotenie prebieha v malom ateliériku alebo vonku v prírode.

Je vhodné medzi 32 – 37 tt. Je to však
individuálne, záleží aj od veľkosti bruška a od toho ako sa cítite.
Na takéto fotenie odporúčam jednoduché oblečenie bez veľkých nápisov a vzorov, aby ste vynikli hlavne Vy a Vaše bruško. Pekne vyniknú čipky, dlhé aj krátke obtiahnuté alebo ležérne šaty. Na takéto fotenie mám k dispozícii na zapožičanie aj niekoľko šiat, ktoré mamičky veľmi obľubujú. Výber týchto šiat prekonzultujeme vopred, aj podľa ročného obdobia, miesta, kde sa bude fotiť a od typu a strihu, ktorý je vám najbližší. Odporúčam si však na fotenie vziať aj svelté, aj tmavé spodné prádlo.

Pár nemusí byť rovnako zladený, stačí, ak sa k sebe štýlovo a farebne hodíte. Muž môže mať jednoduchú košelu, tričko bez nápisov a obrázkov, aby záber nepôsobil rušivo.
Oblečenie ako také je však dôležité vyberať podľa miesta a ročného obdobia.Vo všeobecnosti však platí, že by malo byť skôr svetlejšie. Ak chcete výraznú farbu, tak maximálne jednu, v kombinácii s menej výraznými. Platí, že menej je niekedy viac?. Klasickými jemnými a svetlými tónmi naozaj nič nepokazíte. Ak ste ležérny typ, tak postačia svetlejšie rifle, biele tielko, tričko, blúzka. Je dôležité, aby vynikla krása materstva.


Ak sa neviete rozhodnúť, odporúčam sa o oblečení poradiť vopred, príp. si priniesť na fotenie viac vecí a ja vám poradím tú najvhodnejšiu kombináciu.